Producenci

BLOG

Jak zachęcić mężczyznę do gotowania, czyli pomysłowe fartuchy kuchenne dla Panów 0
Jak zachęcić mężczyznę do gotowania, czyli pomysłowe fartuchy kuchenne dla Panów

Twój wybranek nieczęsto zagląda do kuchni, oczekując, że sama wszystko ugotujesz? Jeżeli chcesz to zmienić, nie warto zaczynać od wymówek i gniewu - tylko jeszcze bardziej go one zniechęcą. O wiele lepsze efekty osiągniesz, czyniąc gotowanie atrakcyjnym - np. poprzez gadżety w rodzaju zabawnych fartuchów kuchennych.

czytaj całość »
Zabawne fartuchy kuchenne, czyli jak pichcić z uśmiechem? 0
Zabawne fartuchy kuchenne, czyli jak pichcić z uśmiechem?

Każdy kucharz może się ubrudzić. Podczas pracy w kuchni mamy bezpośredni kontakt z różnorodnymi substancjami i produktami, które podczas obróbki mogą zaplamić nie tylko blaty kuchenne i naczynia, ale także nasze ubrania. Właśnie dlatego bardzo przydatny może okazać się fartuch, który chroni nas przed różnorodnymi plamami. Fartuchy są standardowo wykorzystywane przez profesjonalnych kucharzy w lokalach gastronomicznych, ale również każdy z nas może je zakładać podczas gotowania. Jednak w przeciwieństwie do profesjonalistów możemy pokusić się o fartuch, który będzie nie tylko zabezpieczać naszą odzież przed plamami, ale również rozweseli domowników.

czytaj całość »
Śmieszne skarpetki. Niezwykłe wzory dla niego i dla niej 0
Śmieszne skarpetki. Niezwykłe wzory dla niego i dla niej

Skarpetki nie muszą być nudne! Mogą także urozmaicać nasz wygląd i wprowadzać odrobinę humoru lub pokazywać nasz dystans do siebie. Chcesz poczuć się pewniej na ważnym spotkaniu lub przeciągającym się zebraniu? Spróbuj założyć śmieszne skarpetki z zabawnymi napisami i wesołymi wzorami. Gwarantujemy, że ilekroć przypomnisz sobie, co masz na nogach, twoje samopoczucie się poprawi.

czytaj całość »
6 pomysłów na gadżety reklamowe 0
6 pomysłów na gadżety reklamowe

Działalność promocyjna to nie tylko różne formy reklamy wykupywane w internecie, radiu, telewizji czy prasie. Metodą, która przynosi bardzo dobre rezultaty, jest oferowanie klientom i potencjalnym klientom różnego rodzaju gadżetów reklamowych. Dzięki nim zyskujemy szansę, że logo firmy, hasło reklamowe oraz podstawowe dane teleadresowe pozostaną „w zasięgu” obdarowanej osoby przez dłuższy czas. Stanie się tak zwłaszcza wówczas, gdy proponowane przez nas gadżety będą starannie wybrane i zaoferują klientowi jakąś ciekawą lub przydatną funkcję. Jednym ze sposobów umieszczania na różnych napisów i wzorów jest grawerowanie. Można je wykonać na szkle, drewnie lub farbie, o ile nie jest ona w kolorze srebrnym. Sprawdźmy, jakie pomysły na gadżety reklamowe sprawdzą się u największej liczby klientów.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl