Producenci

Upominek dla kontrahenta? Postaw na biznesowy zestaw etui

4
wizytownik

Starannie zaprojektowana i profesjonalnie wykonana wizytówka stanowi niezwykle istotny i obowiązkowy element wyposażenia każdej osoby zajmującej się prowadzeniem własnej firmy. To dzięki temu niewielkiemu gadżetowi klienci mogą bowiem wstępnie zapoznać się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi przedsiębiorstwa, jak również odnaleźć kontakt do niego. Ważne są jednak nie tylko wizytówki, ale także etui na nie. Dlaczego? Otóż odpowiednio dobrany i świetnie prezentujący się wizytownik ma podwójne zadanie.

Przede wszystkim etui stanowi praktyczny przedmiot, dzięki któremu możemy wygodnie przechowywać wizytówki (zarówno swoje, jak i te otrzymane od innych firm), jak również zachować porządek umożliwiający szybkie i sprawne odnalezienie wizytówki w każdym momencie bez konieczności odwoływania się do strony internetowej czy przeszukiwania dokumentów. Drugą równie istotną funkcją etui na wizytówki jest budowanie pozytywnego, profesjonalnego wizerunku firmy. Wizytówki prezentują się bowiem o wiele lepiej i bardziej elegancko w dobrze dobranym wizytowniku niż gdy są one podawane klientom bezpośrednio z kieszeni.

Jakie etui na wizytówki wybrać?

Obecnie, na rynku znajdziemy wiele modeli etui na wizytówki. Najważniejsze w tym przypadku jest to, by tego typu gadżet nie tylko prezentował się elegancko i schludnie, ale także był on funkcjonalny. Dobrą propozycją będzie więc kompaktowe etui, które wizualnie przypomina portfel. Taki przedmiot powinien mieć też odpowiednie wymiary tak, by z łatwością zmieścił się w teczce lub torebce, jednocześnie pasując do polskich standardów karty kredytowej, które wynoszą 90 x 50 mm. W takim przypadku będziemy mogli zabrać etui wszędzie tam, gdzie zechcemy się udać np. na spotkanie biznesowe.

Jeśli chodzi o materiał, z którego powinno zostać wykonane etui na wizytówki, to na ogół jest to tworzywo sztuczne takie jak np. skóra ekologiczna, która bardzo elegancko prezentuje się m.in. z metalowymi wykończeniami. Produkt wykonany z tego typu materiałów jest też bardzo łatwy w utrzymaniu w czystości i niezwykle wytrzymały. Jeśli zdecydujemy się dodatkowo na etui personalizowane, to zdobędziemy również możliwość wygrawerowania np. logo naszej firmy, co z pewnością w pozytywny sposób zwróci uwagę klientów. Takie etui będzie stanowiło także doskonały prezent dla kontrahenta.

Komentarze do wpisu (4)

2 czerwca 2021

http://slkjfdf.net/ - Obecivize Qaniki gnm.rthd.all4youonline.pl.cgq.sk http://slkjfdf.net/

2 czerwca 2021

http://slkjfdf.net/ - Ulopigvor Ugiliq brj.pgiz.all4youonline.pl.nko.hi http://slkjfdf.net/

2 czerwca 2021

http://slkjfdf.net/ - Uqetiq Omekegiv hqv.fwkb.all4youonline.pl.nrj.du http://slkjfdf.net/

2 czerwca 2021

http://slkjfdf.net/ - Eemocudum Uorugiiwa npl.knwl.all4youonline.pl.bpk.wy http://slkjfdf.net/

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl